Dostawa i płatność

Dostawa i płatność

Zapłata za zamówione towary odbywa się formie przedpłaty, za pomocą systemu płatności elektronicznych, lub przy odbiorze. Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Blue Media S.A.

Czas realizacji zamówienia

Czas realizacji zamówienia jest to czas potrzebny na wyprodukowanie Twojego mebla oraz czas potrzebny na  dostarczenie przesyłki do Ciebie przez firmę kurierską. Czas realizacji zamówienia jest liczony od chwili opłacenia zamówienia  i wynosi do 30 dni roboczych. W niektórych przypadkach czas ten może się wydłużyć. W takiej sytuacji poinformujemy Cię mailowo.

Jeżeli Twoje zamówienie składa się z kilku produktów o różnym terminie wysyłki, to liczy się najdłuższy z podanych terminów. Zamówienia są realizowane wyłącznie w dni robocze. Jeżeli  zamówienie złożysz w sobotę, niedzielę i święto zaczniemy je realizować pierwszego kolejnego dnia roboczego.

Dostawa i koszty

Twoje zamówienie wysyłamy bezpiecznie zapakowane za pośrednictwem firmy kurierskiej. W przypadku uszkodzenia paczki o nic nie musisz się martwić, każda nasza przesyłka jest ubezpieczona, a dla Ciebie wykonamy nowy produkt, lub naprawimy uszkodzony. Większość przedmiotów z naszego sklepu wysyłamy w osobnych przesyłkach. Niestety nasze produkty w tej chwili wysyłamy tylko do Polski.

Koszty...

Na koszt dostawy składa się koszt usługi kurierskiej, koszt opakowania oraz koszt ubezpieczenia zawartości.

Ceny dostawy poszczególnych przedmiotów są różne i uzależnione od ich wagi i gabarytów. Całkowity koszt dostawy zamówienia podany jest w podsumowaniu zamówienia. W opisie każdego przedmiotu podana jest jego klasa wysyłkowa.

Klasy wysyłkowe

Meble małe

  • koszt dostawy - 20 PLN

Meble duże

  • koszt dostawy - 260 PLN

Akcesoria

  • koszt dostawy - 20 PLN niezależnie od ilości przedmiotów